
LED лампа Decker H27 5000K PL-05 12-32V
880 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 001712-AVS
Світлодіодні лампи головного світла DECKER
Завдяки більшій світловіддачі і меншим енергоспоживанням LED лампа Decker H27 5000K PL-05 12-32V є відмінною заміною галогенною. Розташування світлодіодів, повністю збігається з розташуванням ниток оригінальних галогенних ламп.
LED лампа Decker H27 встановлюється дуже просто і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі і заощадите на установці. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
1. Підвищена світловіддача
2. Стійкість до перепадів напруги
3. Стійкість до вібрації
4. Пасивна система охолодження
5. Компактний розмір (можливість встановлювати у фари з обмеженим внутрішнім простором)
6. Два режими роботи - ближнє/дальнє світло;
ХАРАКТЕРИСТИКИ
тип цоколя: H27 ;
Світловий потік 7000 Lm;
Температура кольору: 5000K;
Тип світлодіодного елемента - CSP 3570;
Тип драйверу - внутрішній ;
Напруга живлення: 9-32 B
Потужність 30W / 15W -робоча ± 10%
Конструкція максимально наближена до конструкції галогенової лампи
LED лампа Decker H27 5000K PL-05 12-32V має гарантію 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DECKER |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | H27/1 |
| Напруга живлення | 32 В, 12 В, 24 В |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Потужність | 30 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Світловий потік | 7000 лм |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Кількість світлодіодів | 12 шт. |
| Термін експлуатації ламп | 30000 година |
- Ціна: 880 ₴/комплект



