
LED лампа D2 Cyclone Type 50 12000 Lm 9-32V
1 848 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 005365-AVS
Світлодіодні лампи головного світла D2 Cyclone Type 50 12000 Lm 9-32V це нове покоління LED ламп від бренду CYCLONE.
Новітні технології по виробництву світлодіодів дозволили розробникам отримати потужний світловий потік, що перевищує ксеноновий. Радіатор з авіаційного алюмінію з великою площею і вбудований кулер ідеально відводить тепло від лампи, що дозволяє використовувати світлодіоди на повну потужність.. Кожна LED лампа D2 Cyclone Type 50 12000 Lm 9-32V проходить повний цикл перевірок, що дозволяє впевнено гарантувати стабільну роботу протягом усього терміну служби.
Розташування світлодіодів у LED лампі D2 Cyclone повністю збігається з розташуванням ниток розжарення оригінальних галогенних ламп. Встановлення лампи дуже проста і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі та заощадите на установці. Світлодіоди лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
1. Відмінна концентрація світла
2. Стійкість до перепадів напруги
3. Стійкість до вібрації
4. Активна система охолодження: алюмінієвий радіатор+вентилятор
5. Вбудований модуль обходу помилки бортового комп'ютера CAN BUS
6. Внутрішній драйвер
ХАРАКТЕРИСТИКИ
тип цоколя: D2;
Світловий потік: 12000 Lm;
Колірна температура: 6000K;
Тип світлодіодного елемента – CREE light source technology;
Внутрішній драйвер;
Напруга живлення: 9-32 В;
Потужність 50W;
LED лампа D2 Cyclone 6000K 12000 LM Type 50 має гарантію 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | D2S |
| Напруга живлення | 9 В, 12 В, 24 В, 32 В |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 50 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Світловий потік | 12000 лм |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Кількість світлодіодів | 12 шт. |
| Тип лампи | D2 |
| Термін експлуатації ламп | 30000 година |
| Користувальницькі характеристики | |
| CAN BUS | Є |
- Ціна: 1 848 ₴/комплект




