
LED лампа H3 Nextone L7 6000K..
820 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 001702-AVS
Світлодіодні лампи головного світла Nextone L7 H3 6000K
Завдяки більшій світловіддачі та меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа Nextone L7 H3 6000K є відмінною заміною галогенній . Нові технології з виробництва світлодіодів дозволили розробникам отримати потужний світловий потік, який не поступається ксеноновому. Радіатор із авіаційного алюмінію з великою площею ідеально відводить тепло від лампи, що дозволяє використовувати світлодіоди на повну потужність. При цьому ні сама крига лампа Nextone L7 H3, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються. Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток розжарення оригінальних галогенних ламп.
Ви не засліпилюєте зустрічний транспорт і чітко бачите узбіччя на значно більшій відстані, ніж при використанні галогенних ламп. Установка LED лампи Nextone L7 H3 6000K дуже проста і не вимагає кваліфікації майстра. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі та заощадите на установці. Світлодіодні лампи готові до роботи одразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
1. Підвищена світловіддача,
2. Стійкість до перепадів напруги,
3. Стійкість до вібрації,
4. Система охолодження пасивна,
5. Компактний розмір (можливість встановлювати фари з обмеженим внутрішнім простором),
6. Біполярне підключення.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип цоколя: H3;
Тип Лед – GC-7535;
Світловий потік: 6000 Lm;
Колірна температура: 6000K;
Потужність - 25W + - 10%;
Напруга живлення: 11-18В;
Конструкція максимально наближена до конструкції галогенової лампи
LED лампа Nextone L7 H3 6000К має гарантію в 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nextone |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | H3 |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 30 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Світловий потік | 6000 лм |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Кількість світлодіодів | 16 шт. |
| Термін експлуатації ламп | 30000 година |
| Користувальницькі характеристики | |
| CAN BUS | немає |
- Ціна: 820 ₴/комплект






