
LED лампа Nextone L4 H13 6000K
2 464 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 001554-AVS
Світлодіодні лампи головного світла Nextone L4 H13 6000K нового покоління
Інтелектуальна система охолодження з використанням 2-х мідних теплових трубок, системи контролю температури чіпа та застосування високошвидкісного вентилятора дозволили досягти максимальної світловіддачі чіпів 3570 CSP chip.
LED лампа Nextone L4 H13 має розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток розжарення оригінальних галогенних ламп. Встановлення лампи дуже проста і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі та заощадите на установці. Світлодіодні лампи готові до роботи одразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
1. Відмінна концентрація світла,
2. Стійкість до перепадів напруги,
3. Стійкість до вібрації,
4. Активна інтелектуальна система охолодження: алюмінієвий радіатор+мідь та вентилятор,
5. Мідні теплові трубки для кращого охолодження;
6. Компактний розмір (можливість встановлювати фари з обмеженим внутрішнім простором),
7. Зовнішній драйвер,
8. Вбудований модуль обходу помилки бортового комп'ютера,
9. ближнє / дальнє світло.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип цоколю: H13 H/L;
Тип LED - 3570 CSP chip;
Світловий потік: 18000 Lm;
Колірна температура: 6000K;
Потужність - 70W + - 10%;
Напруга живлення: 9-16В;
Посадкова глибина – 36 мм;
LED лампа Nextone L4 H13 6000 має гарантію в 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nextone |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | H13 |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 70 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Світловий потік | 18000 лм |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Кількість світлодіодів | 24 шт. |
| Термін експлуатації ламп | 30000 година |
| Користувальницькі характеристики | |
| CAN BUS | Є |
- Ціна: 2 464 ₴/комплект





