
LED лампа HB4 (9006) Decker GL-02 5000K.
1 146 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 008684-AVS
Світлодіодна лінзована LED лампа головного світла із цоколем HB4 (9006) Decker GL-02 5000K 8000Lm
LED лампа HB4 (9006) Decker GL-02 розроблена спеціально для рефлекторної оптики, що дозволяє отримати максимальну освітленість дороги з чітким світлотіньовою межою. Класний варіант для тих у кого пошкоджений відбивач. Завдяки більшій світловіддачі та меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа є відмінною заміною галогенной . Найновіші технології виробництва світлодіодів дозволили розробникам отримати потужний світловий потік, що перевищує ксеноновий. Радіатор з авіаційного алюмінію з великою площею та вбудований кулер ідеально відводить тепло від лампи, що дозволяє використовувати світлодіоди на повну потужність. Нова технологія вакуумної трубки для покращеного контролю температур. При цьому ні сама LED лампа HB4 Decker GL-02, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються. Встановлення лінзованої лампи дуже проста і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі та заощадите на установці. Світлодіоди лампи із цоколем HB4 Decker GL-02 готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
1. Чітка світло-тіньова межа (як у Bi-Led лінз) у рефлекторній оптиці. ;
2. Стійкість до стрибків напруги та вібрацій;
3. Нова технологія вакуумної трубки для покращеного контролю температур;
4. Інтелектуальна активна система охолодження: алюмінієвий радіатор, мідні трубки + кулер;
5. Модуль обходу помилки бортового комп’ютера.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
тип цоколя: HB4 (9006)
Світловий потік: 8000 Lm;
Колірна температура: 6000K;
Тип Led – 7535 CSP Chip;
Потужність - 45W±10%
Напруга живлення: 9-32 В;
Наявність CAN BUS
LED лампа HB4 (9006) Decker GL-02 5000K має гарантію 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DECKER |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | HB4 |
| Напруга живлення | 32 В, 12 В |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Потужність | 45 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Світловий потік | 8000 лм |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Кількість світлодіодів | 8 шт. |
| Тип лампи | HB4 |
| Функціональне призначення | Найближче світло, Дальний свет |
| Термін експлуатації ламп | 50000 година |
| Користувальницькі характеристики | |
| CAN BUS | Є |
- Ціна: 1 146 ₴/комплект







