
LED лампа H1 Cyclone Type 49 17500 Lm.
1 256 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 004998-AVS
Світлодіодна LED лампа H1 Cyclone Type 49 17500 Lm це нове покоління автосвітла від бренду CYCLONE.
Інтелектуальна система охолодження з використанням мідної теплової трубки збільшеного діаметра та застосування високошвидкісного вентилятора дозволили досягти максимальної світловіддачі чіпів 3570 8*55MIL. LED лампа H1 Cyclone Type 49 17500 Lm.має внутрішній драйвер застосований у виконаний на новій елементній основі, із застосуванням лише якісних елементів. Кожна LED лампа H1 Cyclone Type 49 проходить повний цикл перевірок, що дозволяє впевнено гарантувати стабільну роботу протягом усього терміну користування.
Розташування світлодіодів у LED лампі H1 Cyclone повністю збігається з розташуванням ниток розжарення оригінальних галогенних ламп. Встановлення лампи дуже проста і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі та заощадите на установці. Світлодіоди лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
1. Відмінна концентрація світла
2. Стійкість до перепадів напруги
3. Стійкість до вібрації
4. Активна система охолодження: алюмінієвий радіатор та вентилятор
5. Рекомендована для встановлення : B лінзи
6. Bнутрішній драйвер
ХАРАКТЕРИСТИКИ
тип цоколя: H1;
Світловий потік: 17500 Lm;
Колірна температура: 6000K;
Тип світлодіодного елемента – 3570 8*55MIL;
Внутрішній драйвер;
Напруга живлення: 9-16 В;
Потужність 60W;
LED лампа H1 Cyclone Type 49 17500 Lm. має гарантію 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | H1 |
| Напруга живлення | 9 В, 12 В, 16 В |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 60 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Світловий потік | 17500 лм |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Кількість світлодіодів | 12 шт. |
| Тип лампи | H1 |
| Термін експлуатації ламп | 50000 година |
- Ціна: 1 256 ₴/комплект





