
LED лампа Nextone L8 HB4 (9006) 6000K.
960 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 005069-AVS
Світлодіодні лампи головного світла Nextone L8 HB4 (9006) 6000K із робочою напругою 9-32V що дає можливість встановлювати іх як на легкові так і на вантажні авто.
Встановлення LED лампи Nextone L8 HB4 (9006) вкрай простє і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі і заощадите на установці. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля..
LED лампа Nextone L8 HB4 (9006) має розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток розжарення оригінальних галогенних ламп.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
1. Відмінна концентрація світла,
2. Стійкість до перепадів напруги,
3. Стійкість до вібрації,
4. Система охолодження: алюмінієвий радіатор+ вентилятор,
5. Компактний розмір (можливість встановлювати фари з обмеженим внутрішнім простором),
7. Зовнішній драйвер,
8. Вбудований модуль обходу помилки бортового комп'ютера,
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип цоколю: HB4 (9006);
Тип LED - 7535 CSP chip;
Світловий потік: 14000 Lm;
Колірна температура: 6000K;
Потужність - 65W + - 10%;
Напруга живлення: 9-32В;
LED лампа Nextone L8 HB4 6000K має гарантію в 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nextone |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | HB4 |
| Напруга живлення | 9 В, 12 В, 24 В, 32 В, 16 В |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 65 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Світловий потік | 14000 лм |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Кількість світлодіодів | 12 шт. |
| Термін експлуатації ламп | 30000 година |
| Користувальницькі характеристики | |
| CAN BUS | Є |
- Ціна: 960 ₴/комплект




