
LED лампа D4 Decker PL-04 6000K
2 588 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 001442-AVS
Світлодіодна LED лампа головного світла DECKER PL-04 D4 6000K
Світлові потік перевищує світловий потік ксенонового світла. Завдяки більшій світловіддачі і меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа є відмінною заміною галогенною
Новітні технології по виробництву світлодіодів дозволили розробникам отримати потужний світловий потік, що перевищує ксеноновий. Радіатор з авіаційного алюмінію з великою площею і вбудований кулер ідеально відводить тепло від лампи, що дозволяє використовувати світлодіоди на повну потужність. При цьому ні сама лампа, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються. Світлодіодні лампи Decker PL-04 D4 6000K 10000LM готові до роботи одразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
1. Висока концентрація та рівномірний розподіл світла;
2. Стійкість до стрибків напруги,
3. Стійкість до вібрації,
4. Інтелектуальна система охолодження: авіаційний алюмінієвий радіатор + вентилятор,
5. Компактний розмір (можливість встановлювати фари з обмеженим внутрішнім простором)
6. Внутрішній драйвер оснащений модулем обходу помилки бортового комп'ютера;
ХАРАКТЕРИСТИКИ
тип цоколя: D4
Світловий потік: 10000 Lm;
Колірна температура: 6000K;
Тип LED елемента – CREE tech;
Потужність - 50W±10%
Напруга живлення: 9-16 В;
Наявність CAN BUS
LED лампа D4 5000K Decker PL-04 має гарантію 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DECKER |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | D4S |
| Напруга живлення | 9 В, 12 В |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 50 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Світловий потік | 10000 лм |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Кількість світлодіодів | 12 шт. |
| Тип лампи | D4 |
| Функціональне призначення | Найближче світло, Дальний свет |
| Термін експлуатації ламп | 50000 година |
| Користувальницькі характеристики | |
| CAN BUS | Є |
- Ціна: 2 588 ₴/комплект




