
Світлодіодна лампа S25-100G CAN 2016-70 12-24V.
170 ₴
- Готово до відправки
- Код: 007701-AVS
+380 (67) 977-91-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа для встановлення в повороти різних типів авто, американських автомобілів з червоним склом колір світіння - зелений. Для встановлення на автомобілі з CAN шиною (обхід індикації помилки бортовим комп'ютером).
ХАРАКТЕРИСТИКИ
тип цоколя: S25 (PY21W (BAU15S))
Кут світіння: 320 град;
Кількість LED - 70 шт;
Тип світлодіодного елемента – 2016;
Напруга живлення: 10,8 - 18 В ;
Потужність 21 Вт ;
Колір - зелений;
Драйвер від стрибків напруги до 24В;
Наявність CAN: Так
Світлодіодна лампа для встановлення в повороти американських автомобілів з червоним склом.
Світлодіодна лампа має гарантію 6 місяців.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | P21W |
| Напруга живлення | 12 В |
| Потужність | 21 Вт |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 6 мес |
| Кількість світлодіодів | 70 шт. |
| Колір свічки | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 ₴
