
Світлодіодна лампа S25-097(2) CAN 2835-36 9-32V двухконтактна.
330 ₴
- Готово до відправки
- Код: 005175-AVS
+380 (67) 977-91-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа для встановлення в стопи, задній хід різних типів авто. Для встановлення на автомобілі з CAN шиною (обхід індикації помилки бортовим комп'ютером).
ХАРАКТЕРИСТИКИ
тип цоколя: S25 (BAY15D) двухконтактна
Кут світіння: 320 град;
Кількість LED - 36 шт;
Тип світлодіодного елемента – 2835;
Напруга живлення: 10,8 - 32 В ;
Потужність 30 Вт ;
Колір - білий 5000К;
Активне охолодження (вентилятор);
Наявність CAN: Так
Світлодіодна лампа має гарантію 6 місяців.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | P21W |
| Напруга живлення | 32 В, 12 В |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 30 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 6 мес |
| Кількість світлодіодів | 32 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴

