
LED лампа H7 Cyclone SP4 6000K VW
1 700 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 005093-AVS
Світлодіодна LED лампа головного світла Cyclone SP4 H7 6000K VW
Світлові потік перевищує світловий потік ксенонового світла. Завдяки більшій світловіддачі і меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа є відмінною заміною галогенною
Новітні технології по виробництву світлодіодів дозволили розробникам отримати потужний світловий потік, що перевищує ксеноновий. Радіатор з авіаційного алюмінію з великою площею і вбудований кулер ідеально відводить тепло від лампи, що дозволяє використовувати світлодіоди на повну потужність. При цьому ні сама лампа, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються. Світлодіодні лампи Cyclone SP4 H7 6000K VW готові до роботи одразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
1. Висока концентрація та рівномірний розподіл світла;
2. Стійкість до стрибків напруги,
3. Стійкість до вібрації,
4. Система охолодження: авіаційний алюмінієвий радіатор + вентилятор,
5. Компактний розмір (можливість встановлювати фари з обмеженим внутрішнім простором)
6. Внутрішній біполярний драйвер оснащений модулем обходу помилки бортового комп'ютера;
7. Спеціально для автомобілів: VW Golf 7, VW GTI, VW Tiguan, New VW Touran, VW Passat, VW Scirocco, VW Sharan, VW Multivan, VW Jetta, VW Jetta Sportwagen, Mercedes Vito
- Volkswagen Golf 2010-2017;
- Volkswagen Golf GTI 2010-2017;
- Volkswagen Golf R 2012-2017;
- Volkswagen Passat 2012-2018;
- Volkswagen Tiguan 2012-2017;
- Volkswagen EOS 2012-2016;
- Mecedes Benz Metris 2016-2018;
- Mercedes Benz Sprinter/Sprinter 2500/Sprinter 3500 2017р.в.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
тип цоколя: H7
Світловий потік: 10000 Lm;
Колірна температура: 6000K;
Тип LED елемента – 3570 CSP;
Потужність - 40W
Напруга живлення: 9-32 В;
Наявність CAN BUS
LED лампа H7 Cyclone SP4 6000K VW має гарантію 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DECKER |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | H7 |
| Напруга живлення | 9 В, 12 В, 24 В, 32 В, 16 В |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 40 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Світловий потік | 10000 лм |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Кількість світлодіодів | 12 шт. |
| Тип лампи | H7 |
| Функціональне призначення | Найближче світло, Дальний свет |
| Термін експлуатації ламп | 50000 година |
| Користувальницькі характеристики | |
| CAN BUS | Є |
- Ціна: 1 700 ₴/комплект



