
LED лампа H4 6000K Cyclone Type 51
1 290 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 009463-AVS
Перша LED лампа аналогічна за розміром до штатного галогену з обманкою. LED лампа H4 6000K Cyclone Type 51 має активне охолодження - (радіатор з вентилятором) Драйвер - внутрішній біполярний Вбудований модуль обходу помилки бортового комп’ютера CAN BUS
Радіатор виконаний з авіаційного алюмінію з великою площею ідеально відводить тепло від лампи, що дозволяє використовувати світлодіоди на повну потужність.
Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток розжарення оригінальних галогенних ламп.
Установка LED лампи H4 5000K Cyclone Type 51 вкрай проста і не вимагає кваліфікації установника.
Характеристики
1. Світловий потік: 8000 Lm
2. Температура кольору: 6000K
3. Стійкість до вібрації
4. Тип LED елементу - CSP LED chip
5. Тип драйверу - внутрішній біполярний
6. Два режими роботи - ближнє/дальнє світло
7. Вбудований модуль обходу помилки бортового комп’ютера CAN BUS
8. Робоча напруга - 12-18В
9. Потужність - 35Вт
LED лампа H4 6000K Cyclone Type 51 має гарантію 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | H4 |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 35 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Світловий потік | 8000 лм |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Кількість світлодіодів | 42 шт. |
| Тип лампи | H4 |
| Термін експлуатації ламп | 30000 година |
- Ціна: 1 290 ₴/комплект



