
Світлодіодна Bi-Led лінза Cyclone LED BL 3.0" 45W Universal
1 360 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001257-AVS
Bi-LED лінза Cyclone LED BL 3.0" 45W підходить для встановлення в штатні місця або в цоколь Н4/Н7/HB3/HB4;
Діаметр лінзи - 3.0" (76мм);
Колірна температура: 5000K (біле світло);
Рівномірний розподіл світла як на ближньому, так і на дальньому світлі;
Радіатор та вентилятор з зовнішнім блоком живлення забезпечують надійний та довготривалий термін служби лінзи.;
Стандартний діаметр 76 мм дозволяє встановлювати їх з масками, призначеними для біксенонових лінз аналогічного розміру. Має 1 LED чіп + 1 відбивач
Лінза працює при напрузі 9-16 В, з потужністю 37 Вт для ближнього світла та 45 Вт для дальнього. ;
Підключення лінзи::
Ближнє світло
Червоний товстий провід +12В
Чорний товстий провід - 12В
Для перемикання на дальнє світло (активація шторки) необхідно підключити
Чорний тонкий провід +12В
Чорний тонкий провід - 12В
Комплектація
Bi Led лінза Cyclone LED BL 3.0" 45W Universal
Перехідники під цоколя Н4 і Н7
Bi-LED лінза Cyclone LED BL 3.0" 45W Universal має гарантію 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Cyclone |
| Максимальна колірна температура | 5000 К |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 45 Вт |
| Стан | Новий |
| Діаметр лінзи | 76 мм |
| Основні | |
| Тип охолодження | Активний |
| Температура кольору | 5000K |
| Термін експлуатації ламп | 30000 година |
| Напруга живлення | 12 В, 16 В |
| Колір свічки | Білий |
- Ціна: 1 360 ₴


