Світлодіодні лампи головного світла H3 Cyclone Type 41 18000 Lm 9-32V – це нове покоління LED ламп від бренду Cyclone.
Інтелектуальна система охолодження з використанням 2-х мідних теплових трубок збільшеного діаметру, системи контролю температури чіпа та застосування високошвидкісного вентилятора дозволили досягти максимальної світловіддачі чіпів 4575 Flip Chip. Зовнішній драйвер застосований у цих лампах виконаний на новітній елементній базі, із застосуванням лише якісних елементів та оснащений модулем обходу помилки бортового комп'ютера, контролем температури чіпів, стабілізатором вихідної напруги та струму. Кожна лампа H3 Cyclone Type 41 проходить повний цикл перевірок, що дозволяє впевнено гарантувати стабільну роботу протягом усього рядка служби.
Розміщення світлодіодів у LED лампи H3 Cyclone Type 41, що повністю збігається з розташуванням ниток розжарення оригінальних галогенних ламп. Встановлення лампи дуже проста і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі та заощадите на установці. Світлодіодні лампи готові до роботи одразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
1. Відмінна концентрація світла;
2. Стійкість до перепадів напруги;
3. Стійкість до вібрації;
4. Активна система охолодження: алюмінієвий радіатор+мідь та вентилятор;
5. Збільшені розміри мідних теплових трубок для кращого охолодження;
6. Вбудований терморезистор для захисту лампи від перегріву;
7. Компактний розмір (можливість встановлювати фари з обмеженим внутрішнім простором);
8. Вбудований модуль обходу помилки бортового комп'ютера CAN BUS;
9. Зовнішній драйвер;
ХАРАКТЕРИСТИКИ
тип цоколя: H3;
Світловий потік: 18000 Lm;
Колірна температура: 5700K;
Тип світлодіодного елемента – 4575 Flip Chip;
Зовнішній драйвер;
Напруга живлення: 9-32 В;
Потужність 100W;
Посадкова глибина – 37 мм;
LED лампа H3 Cyclone 5700K 18000 LM Type 41 має гарантію 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | H3 |
| Напруга живлення | 24 В, 9 В, 32 В, 12 В |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Потужність | 100 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Світловий потік | 18000 лм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| CAN BUS | Є |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Кількість світлодіодів | 12 шт. |
| Тип лампи | H3 |
| Термін експлуатації ламп | 30000 година |
- Ціна: 2 240 ₴/комплект







