Світлодіодні лампи головного світла H3 Cyclone Type 47 9800 Lm 9-32V це нове покоління LED ламп від бренду CYCLONE.
Інтелектуальна система охолодження з використанням мідної теплової трубки збільшеного діаметра, застосування високошвидкісного вентилятора, дозволили досягти максимальної світловіддачі чипів 3570 . Зовнішній драйвер застосований у цих лампах виконаний на новій елементній основі, із застосуванням лише якісних елементів. Кожна LED лампа H3 Cyclone Type 47 9800 Lm 9-32V проходить повний цикл перевірок, що дозволяє впевнено гарантувати стабільну роботу протягом усього терміну служби.
Розташування світлодіодів у LED лампі H3 Cyclone повністю збігається з розташуванням ниток розжарення оригінальних галогенних ламп. Встановлення лампи дуже проста і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі та заощадите на установці. Світлодіоди лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
1. Відмінна концентрація світла
2. Стійкість до перепадів напруги
3. Стійкість до вібрації
4. Активна система охолодження: алюмінієвий радіатор+мідь та вентилятор
5. Вбудований модуль обходу помилки бортового комп'ютера CAN BUS
6. Внутрішній драйвер
7. Два режими роботи - ближнє/дальнє світло
ХАРАКТЕРИСТИКИ
тип цоколя: H3;
Світловий потік: 9800 Lm;
Колірна температура: 5500K;
Тип світлодіодного елемента – 3570 CSP;
Внутрішній драйвер;
Напруга живлення: 9-32 В;
Потужність 45W;
Посадкова глибина – 35 мм;
LED лампа H3 Cyclone 5500K 9800 LM Type 47 має гарантію 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | H3 |
| Напруга живлення | 24 В, 9 В, 32 В, 12 В |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Потужність | 45 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Світловий потік | 9800 лм |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| CAN BUS | Є |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Кількість світлодіодів | 12 шт. |
| Тип лампи | H3 |
| Термін експлуатації ламп | 30000 година |
- Ціна: 820 ₴/комплект





