
LED лампа HB3 (9005) Decker PL-07 6000K
1 810 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 103-030
Світлодіодна LED лампа головного світла DECKER PL-07 HB3 (9005) 6000K
Активна система охолодження, системи контролю температури чіпа та застосування високошвидкісного вентилятора дозволили досягти максимальної світловіддачі чіпів CREE light source technology. Зовнішній драйвер застосований у LED лампі DECKER PL-07 HB3 (9005) 6000K виконаний на новітній елементній базі, із застосуванням лише якісних елементів та оснащений модулем обходу помилки бортового комп'ютера. Кожна LED лампа DECKER PL-07 HB3 (9005) 6000K проходить повний цикл перевірок, що дозволяє впевнено гарантувати стабільну роботу протягом усього терміну служби. Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток розжарення оригінальних галогенних ламп. Встановлення лампи дуже просте і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі та заощадите на установці. Світлодіоди лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
1. Висока концентрація та рівномірний розподіл світла;
2. Стійкість до стрибків напруги,
3. Стійкість до вібрації,
4. Активна система охолодження: авіаційний алюмінієвий радіатор/мідна пластина + вентилятор;
5. Компактний розмір (можливість встановлювати фари з обмеженим внутрішнім простором)
6. Зовнішній драйвер оснащений модулем обходу помилки бортового комп'ютера;
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип цоколя: HB3 (9005)
Світловий потік: 12000 Lm;
Колірна температура: 6000K;
Тип LED елемента – CREE light source technology;
Потужність - 60W±10%
Напруга живлення: 9-32 В;
Посадкова глибина 35мм;
Наявність CAN BUS
LED лампа HB3 6000K Decker PL-07 має гарантію 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DECKER |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | HB3 |
| Напруга живлення | 32 В, 24 В, 12 В |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 60 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Світловий потік | 12000 лм |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Кількість світлодіодів | 6 шт. |
| Тип лампи | HB3 |
| Функціональне призначення | Найближче світло, Дальний свет |
| Термін експлуатації ламп | 50000 година |
| Особливості | |
| CAN BUS | Є |
- Ціна: 1 810 ₴/комплект



