
LED лампа Nextone L7 H11 6000K
820 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 102-890
Світлодіодні лампи головного світла Nextone L7 H11 6000K
Завдяки більшій світловіддачі та меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа Nextone L7 H11 6000K є відмінною заміною галогенній . Нові технології з виробництва світлодіодів дозволили розробникам отримати потужний світловий потік, який не поступається ксеноновому. Радіатор із авіаційного алюмінію з великою площею ідеально відводить тепло від лампи, що дозволяє використовувати світлодіоди на повну потужність. При цьому ні сама крига лампа Nextone L7 H11, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються. Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток розжарення оригінальних галогенних ламп.
Ви не засліпилюєте зустрічний транспорт і чітко бачите узбіччя на значно більшій відстані, ніж при використанні галогенних ламп. Установка LED лампи Nextone L7 H11 6000K дуже проста і не вимагає кваліфікації майстра. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі та заощадите на установці. Світлодіодні лампи готові до роботи одразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
1. Підвищена світловіддача,
2. Стійкість до перепадів напруги,
3. Стійкість до вібрації,
4. Система охолодження пасивна: алюмінієвий радіатор + мідна трубка,
5. Компактний розмір (можливість встановлювати фари з обмеженим внутрішнім простором),
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип цоколя: H11;
Тип Лед – GC-7535;
Світловий потік: 6000 Lm;
Колірна температура: 6000K;
Потужність - 25W + - 10%;
Напруга живлення: 11-18В;
Конструкція максимально наближена до конструкції галогенової лампи
LED лампа Nextone L7 H11 6000К має гарантію в 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Цоколь | H11 |
| Виробник | Nextone |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Світловий потік | 6000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 30 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| CAN BUS | немає |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Термін експлуатації ламп | 30000 година |
| Кількість світлодіодів | 12 шт. |
- Ціна: 820 ₴/комплект





