Bi-LED лінза Decker LED BL 3.0" R-4 24V підходить для встановлення в штатні місця і має робочу напругу 18-32 вольт, відмінно працюватиме на вантажних автомобілях;
Bi-LED лінза; діаметр – 3.0" (76мм);
Колірна температура: 5500K (біле світло);
Можливість встановлення з масками для біксенонових лінз з діаметром 3";
Рівномірний розподіл світла як у ближньому, і на дальньому світлі;
активна інтелектуальна система контролю температури;
LED чіпа + 2 відбивачі;
Вбудований контролер LED;
Система охолодження: алюмінієвий радіатор + активний кулер;
Напруга живлення 24В;
Потужність ближня -55W/ дальня -65W
Робоча напруга 18-32V;
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 лінзу
Комплектація
Bi Led лінза Decker LED BL 3.0" R-4 24V
Вбудований LED контролер
Фірмова упаковка
Гарантійний талон
Bi-LED лінза Decker BL 3.0" R-4 24V має гарантію 36 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип оптики | Світлодіодні лінзи |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | DECKER |
| Світловий потік | 10000 лм |
| Максимальна колірна температура | 5500 К |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Потужність | 65 Вт |
| Стан | Новий |
| Діаметр лінзи | 76 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип охолодження | Активний |
| Температура кольору | 5500K |
| Колір свічки | Білий |
| Термін експлуатації ламп | 30000 година |
- Ціна: 3 390 ₴




