Bi-LED лінза Cyclone LED BL 3.0" S4 24V підходить для встановлення в штатні місця або в цоколь Н4/Н7 має робочу напругу 24 вольт і відмінно працюватиме на вантажних автомобілях;
Bi-LED лінза; діаметр – 3.0" (76мм);
Колірна температура: 5000K (біле світло);
Можливість встановлення з масками для біксенонових лінз з діаметром 3";
Рівномірний розподіл світла як у ближньому, і на дальньому світлі;
Призначена для встановлення у цоколь H7/H4 (у комплекті перехідники для встановлення);
Зовнішній контролер LED;
Система охолодження: алюмінієвий радіатор + активний кулер;
Напруга живлення 24В;
Потужність ближнє світло-30W, дальнє -45W
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 лінзу
Комплектація
Bi Led лінза Cyclone LED BL 3.0" S4 24V
Перехідники під цоколя Н4 і Н7
Зовнішній LED контролер
Фірмова упаковка
Гарантійний талон
Bi-LED лінза Cyclone LED BL 3.0" S4 24V має гарантію 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип оптики | Світлодіодні лінзи |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Cyclone |
| Світловий потік | 10000 лм |
| Максимальна колірна температура | 5500 К |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 45 Вт |
| Стан | Новий |
| Діаметр лінзи | 76 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип охолодження | Активний |
| Температура кольору | 5500K |
| Колір свічки | Білий |
| Термін експлуатації ламп | 30000 година |
- Ціна: 1 540 ₴




