
LED лампа H4 Nextone NL-01 35W 6000K 8600Lm
1 330 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 103-012
Світлодіодна лінзована LED лампа головного світла H4 Nextone NL-01 35W 6000K 8600Lm
LED лампа H4 Nextone NL-01 розроблена спеціально для рефлекторної оптики, що дозволяє отримати максимальну освітленість дороги з чіткою світлотіньовою межою. Завдяки більшій світловіддачі та меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа є відмінною заміною галогенной . Найновіші технології виробництва світлодіодів дозволили розробникам отримати потужний світловий потік, що перевищує ксеноновий. Радіатор з авіаційного алюмінію з великою площею та вбудований кулер ідеально відводить тепло від лампи, що дозволяє використовувати світлодіоди на повну потужність. При цьому ні сама LED лампа H4 Nextone NL-01, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються. Встановлення лінзованої лампи дуже проста і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі та заощадите на установці. Світлодіоди лампи H4 Nextone NL-01 готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
1. Хороша концентрація світла і рівномірний розподіл світла;
2. Стійкість до стрибків напруги та вібрацій;
3. Світлотінева межа;
4. Активна система охолодження: алюмінієвий радіатор (діаметр-31мм) + кулер;
5. Зовнішній драйвер оснащений модулем обходу помилки бортового комп'ютера;
6. Два режими роботи - ближнє/дальнє світло;
ХАРАКТЕРИСТИКИ
тип цоколя: H4 Hi/Low
Світловий потік: 8600 Lm;
Колірна температура: 6000K;
Тип Led – 3570 CSP;
Потужність - 35W±10%
Напруга живлення: 9-32 В;
Діаметр лінзи 1.34" (34 мм);
Світлодіодна лампа H4 Nextone NL-01 35W 6000K 8600Lm має гарантію 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nextone |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | H4 |
| Напруга живлення | 32 В, 12 В |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 35 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Світловий потік | 8600 лм |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Кількість світлодіодів | 8 шт. |
| Тип лампи | H4 |
| Функціональне призначення | Найближче світло, Дальний свет |
| Термін експлуатації ламп | 50000 година |
| Діаметр лінзи | 34 |
- Ціна: 1 330 ₴/комплект



