
LED лампа H7 Cyclone 5500K 10000 LM Type 34
1 182 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 102-320
Найновіші технології виробництва світлодіодів дозволили розробникам отримати потужний світловий потік, що перевищує ксеноновий.
Радіатор з авіаційного алюмінію з великою площею та вбудований кулер ідеально відводить тепло від лампи, що дозволяє використовувати світлодіоди на повну потужність. При цьому ні сама LED лампа H7 Cyclone 5500K 10000 LM Type 34, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються.
Розташування світлодіодів повністю збігається з розташуванням ниток розжарення оригінальних галогенних ламп. Ви не засліплюєте зустрічний транспорт і чітко бачите узбіччя на значно більшій відстані, ніж при використанні галогенних ламп.
LED лампа H7 5500K Cyclone Type 34 в установці на авто дуже проста, ви самостійно зможете встановити лампи та заощадите на установці. Led лампи Cyclone H7 готові до роботи одразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
1. Підвищена світловіддача
2. Стійкість до перепадів напруги
3. Стійкість до вібрації
4. Система охолодження: алюмінієвий радіатор (діаметр-34 мм) + активний кулер
5. Компактний розмір (можливість встановлювати фари з обмеженим внутрішнім простором)
6. Два режими роботи - ближнє/дальнє світло
ХАРАКТЕРИСТИКИ
тип цоколя: H7;
Світловий потік: 10000 Lm;
Колірна температура: 5500K;
Тип світлодіодного елемента – CREE;
Зовнішній драйвер;
Напруга живлення: 9-16 В;
Потужність 50W;
Посадкова глибина – 35 мм;
LED лампа H7 Cyclone 5500 10000 LM Type 34 має гарантію 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Цоколь | H7 |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 5500K |
| Світловий потік | 10000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 50 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Виробник | Cyclone |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| CAN BUS | немає |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Термін експлуатації ламп | 30000 година |
| Тип лампи | H7 |
| Кількість світлодіодів | 12 шт. |
- Ціна: 1 182 ₴/комплект


