
LED лампа Nextone L4 H3 6000K
1 860 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 102-793
Світлодіодні лампи головного світла Nextone L4 H3 6000K нового покоління
Інтелектуальна система охолодження з використанням 2-х мідних теплових трубок, системи контролю температури чіпа та застосування високошвидкісного вентилятора дозволили досягти максимальної світловіддачі чіпів 3570 CSP chip.
LED лампа Nextone L4 H3 має розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток розжарення оригінальних галогенних ламп. Встановлення лампи дуже проста і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі та заощадите на установці. Світлодіодні лампи готові до роботи одразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
1. Відмінна концентрація світла,
2. Стійкість до перепадів напруги,
3. Стійкість до вібрації,
4. Активна інтелектуальна система охолодження: алюмінієвий радіатор+мідь та вентилятор,
5. Мідні теплові трубки для кращого охолодження;
6. Компактний розмір (можливість встановлювати фари з обмеженим внутрішнім простором),
7. Зовнішній драйвер,
8. Вбудований модуль обходу помилки бортового комп'ютера,
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип цоколю: H3;
Тип LED - 3570 CSP chip;
Світловий потік: 18000 Lm;
Колірна температура: 6000K;
Потужність - 70W + - 10%;
Напруга живлення: 9-16В;
Посадкова глибина – 36 мм;
LED лампа Nextone L4 H3 6000 має гарантію в 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Цоколь | H3 |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Світловий потік | 18000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 70 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Виробник | Nextone |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| CAN BUS | Є |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Термін експлуатації ламп | 30000 година |
| Кількість світлодіодів | 12 шт. |
- Ціна: 1 860 ₴/комплект





