
LED лампа Decker PL-05 H3 5000K
880 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 102-902
Світлодіодні лампи головного світла CYCLONE
Завдяки більшій світловіддачі та меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа є відмінною заміною галогенної лампи
Радіатор із авіаційного алюмінію з великою площею ідеально відводить тепло від лампи, що дозволяє використовувати світлодіоди на повну потужність. При цьому ні лампа, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються.
Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток розжарення оригінальних галогенних ламп. Ви не засліплюєте зустрічний транспорт і чітко бачите узбіччя на значно більшій відстані, ніж при використанні галогенних ламп.
Інтелектуальна система охолодження забезпечує тривалий термін служби лампи.
Встановлення лампи дуже проста і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі та заощадите на установці. Світлодіоди лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
1. Підвищена світловіддача
2. Стійкість до перепадів напруги
3. Стійкість до вібрації
4. Пасивна система охолодження
5. Компактний розмір (можливість встановлювати фари з обмеженим внутрішнім простором)
ХАРАКТЕРИСТИКИ
тип цоколя: H3;
Світловий потік: 7000 Lm;
Колірна температура: 5000K;
Тип світлодіодного елемента – CSP 3570;
Авіаційний алюміній 6063;
Тип драйвера – внутрішній;
Напруга живлення: 9-32 В;
Потужність 30W/ 15W робоча ±10%;;
Конструкція максимально наближена до конструкції галогенової лампи;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Цоколь | H3 |
| Виробник | DECKER |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 32 В, 12 В |
| Колірна температура | 5000K |
| Світловий потік | 7000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 30 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Термін експлуатації ламп | 30000 година |
| Кількість світлодіодів | 12 шт. |
- Ціна: 880 ₴/комплект



