Завдяки більшій світловіддачі та меншим енергоспоживанням LED лампа H4 5000K Cyclone Type 33 є відмінною заміною галагенової лампі.
Радіатор, виконаний з авіаційного алюмінію з великою площею, ідеально відводить тепло від лампи, що дозволяє використовувати світлодіоди на повну потужність. При цьому ні сама LED лампа H4, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються.
Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток розжарення оригінальних галогенних ламп. Ви не засліплюєте зустрічний транспорт і чітко бачите узбіччя на значно більшій відстані, ніж при використанні галогенних ламп.
Установка LED лампи H4 5000K Cyclone Type 33 дуже проста і не вимагає кваліфікації автомайстра. Ви самостійно зможете встановити лампи та заощадите на установці. Led лампи H4 5000k готові до роботи одразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
1. Підвищена світловіддача
2. Стійкість до перепадів напруги
3. Стійкість до вібрації
4. Система охолодження: алюмінієвий радіатор (без кулера)
5. Компактний розмір (можливість встановлювати фари з обмеженим внутрішнім простором)
6. Два режими роботи - ближнє/дальнє світло
7. Біполярне підключення
ХАРАКТЕРИСТИКИ
тип цоколя: H4 H/L;
Світловий потік: 4600 Lm;
Колірна температура: 5000K;
Тип світлодіодного елемента – CREE;
Кількість елементів – 6 для ближнього світла, 6 для далекого світла;
При включенні дальнього світла світлодіоди ближнього неактивні;
Живлення: 9-16 В;
Потужність 25W±10%;
Посадкова глибина – 21 мм / 34 мм;
Конструкція максимально наближена до конструкції галогенової лампи;
LED лампа H4 5000K Cyclone Type 33 має гарантію 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Цоколь | H4 |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 5000K |
| Світловий потік | 4600 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 30 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Виробник | Cyclone |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Термін експлуатації ламп | 30000 година |
| Тип лампи | H4 |
| Кількість світлодіодів | 12 шт. |
- Ціна: 1 160 ₴/комплект




