
Біксенонові лінзи Cyclone G5 2.5" та ксенон M-type повний комплект із проводкою
2 650 ₴/комплект
2 500 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 469
Пропонуємо Вам повний комплект який включає біксенонові лінзи п'ятого покоління G5 2.5 дюйма і ксенон компанії Cyclone slim M-type блоки розпалювання змінного струму з біксеноновою проводкою і реле перемикання світла. У цих бі-ксенонових лінзах компанії Cyclone G5 використовуються ксенонові лампи з цоколем Н1. Вони дають дуже широке яскраве ближнє світло за рахунок алюмінієвого відбивача з якісним дзеркальним напиленням, спеціально розробленою оптичною системою і повністю прозорою скляною лінзою з чудовим фокусуванням світла.
Функцію перемикання світла з ближнього на дальній і навпаки виконує електромагнітна шторка, яка рухається за допомогою вбудованого реле в біксенонову проводку.
Біксенонові лінзи та ксенон Cyclone H1 5000K (Комплект).
У комплект буде:
- ¦Лінзи бі-ксенонові Cyclone - 2штуки.
- Маски хромовані - 2 штуки.
- Шайби-адаптери під цоколь фари Н4/H7 - 2 штуки.
- Силіконові ущільнювачі під фару Н4/H7 - 2 штуки
- Фіксатори ламп - 2 штуки.
- Блок розпалювання Cyclone (баласт) slim M-type AC - 2 штуки.
- Ксенонова лампа – 2 штуки.
- Проведення 12V для підключення бі-лінз та ксенону до штатної проводки - комплект з реле
- Гарантійний стікер на 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 35 Вт |
| Діаметр лінзи | 64 мм |
| Цоколь | H4 |
| Тип | Біксенон |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Cyclone |
| Колірна температура | 5000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | G5 |
| Блок розпалення | slim M-type AC |
- Ціна: 2 500 ₴/комплект
