
Біксенонові лінзи Cyclone G5 і ксенон повний установчий комплект з проводкою
2 450 ₴/комплект
2 200 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 390
Пропонуємо Вам повний установочний комплект, який включає в себе біксенонові лінзи п'ятого покоління G5 2.5 дюйма і ксенон компанії Cyclone slim з биксеноновой проводкою і реле перемикання світла. В даних бі-ксенонових лінзах компанії Cyclone G5 використовуються ксенонові лампи з цоколем Н1. Вони дають дуже широкий яскравий ближнє світло за рахунок дюралевого відбивача з якісним дзеркальним напиленням, спеціально розробленої оптичною системою і повністю прозорою скляною лінзою з відмінною фокусуванням світла.
Функцію перемикання світла з ближнього на дальній і навпаки виконує електромагнітна шторка, яка приводиться в рух за допомогою вбудованого реле в биксеноновую проводку.
Біксенонові лінзи і ксенон Cyclone H1 5000K (Комплект).
В комплект входитиме:
- Лінзи бі-ксенонові Cyclone - 2штуки.
- Маски хромовані - 2 штуки.
- Шайби-адаптери під цоколь фари Н4 / H7 - 2 штуки.
- Силіконові ущільнювачі під фару Н4 / H7 - 2 штуки
- Фіксатори ламп - 2 штуки.
- Блок розпалу Cyclone (баласт) slim DC - 2 штуки.
- Ксенонова лампа - 2 штуки.
- Проводка 12V для підключення бі-лінз і ксенону до штатної проводки - комплект з реле
- Гарантійний стікер на 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Країна виробник | Китай |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Цоколь | H4 |
| Колірна температура | 5000K |
| Потужність | 35 Вт |
| Тип | Біксенон |
| Стан | Новий |
| Діаметр лінзи | 64 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | G5 |
- Ціна: 2 200 ₴/комплект

