
LED лампа H7 Decker GL-01 6000K.
1 700 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 003158-AVS
Світлодіодна лінзована LED лампа головного світла із цоколем H7 Decker GL-01 PRO 6000K 8000Lm
LED лампа H7 Decker GL-01 розроблена спеціально для рефлекторної оптики, що дозволяє отримати максимальну освітленість дороги з чітким світлотіньовою межою. Завдяки більшій світловіддачі та меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа є відмінною заміною галогенной . Найновіші технології виробництва світлодіодів дозволили розробникам отримати потужний світловий потік, що перевищує ксеноновий. Радіатор з авіаційного алюмінію з великою площею та вбудований кулер ідеально відводить тепло від лампи, що дозволяє використовувати світлодіоди на повну потужність. При цьому ні сама LED лампа H7 Decker GL-01, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються. Встановлення лінзованої лампи дуже проста і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі та заощадите на установці. Світлодіоди лампи із цоколем H7 Decker GL-01 готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
1. Хороша концентрація світла і рівномірний розподіл світла;
2. Стійкість до стрибків напруги та вібрацій;
3. Світлотінева межа;
4. Інтелектуальна активна система охолодження: алюмінієвий радіатор + кулер;
5. Зовнішній драйвер оснащений модулем обходу помилки бортового комп'ютера.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
тип цоколя: H7
Світловий потік: 8000 Lm;
Колірна температура: 6000K;
Тип Led – 3570 CSP Chip;
Потужність - 55W±10%
Напруга живлення: 9-32 В;
Діаметр лінзи 0.73" (18,5 мм);
Наявність CAN BUS
LED лампа H7 Decker GL-01 6000K має гарантію 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DECKER |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | H7 |
| Напруга живлення | 32 В, 12 В |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 55 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Світловий потік | 8000 лм |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Кількість світлодіодів | 8 шт. |
| Тип лампи | H7 |
| Функціональне призначення | Найближче світло, Дальний свет |
| Термін експлуатації ламп | 50000 година |
| Діаметр лінзи | 18.5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| CAN BUS | Є |
- Ціна: 1 700 ₴/комплект






