
LED лампа Nextone L4 HB4 (9006) 6000K
1 860 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 102-831
Світлодіодні лампи головного світла Nextone L4 HB4 (9006) 6000K
Інтелектуальна система охолодження з використанням 2-х мідних теплових трубок, системи контролю температури чіпа та застосування високошвидкісного вентилятора дозволили досягти максимальної світловіддачі чіпів 3570 CSP chip.
LED лампа HB4 (9006) Nextone L4 6000K має розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток розжарення оригінальних галогенних ламп. Установка лед лампи HB4 (9006) Nextone L4 дуже проста і не вимагає кваліфікації майстра. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі та заощадите на установці. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
1. Підвищена світловіддача,
2. Стійкість до перепадів напруги,
3. Стійкість до вібрації,
4. Компактний розмір (можливість встановлювати фари з обмеженим внутрішнім простором),
5. Активна інтелектуальна система охолодження: алюмінієвий радіатор+мідь та вентилятор,
6. Мідні теплові трубки, для кращого охолодження,
7. Зовнішній драйвер,
8. Вбудований модуль обходу помилки бортового комп'ютера
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип цоколя: HB4 (9006);
Тип Лід – 3570 CSP chip;
Світловий потік: 18000 Lm;
Колірна температура: 6000K;
Потужність - 70W + - 10%;
Напруга живлення: 9-16В;
Конструкція максимально наближена до конструкції галогенової лампи
LED лампа Nextone L4 HB4 6000 має гарантію в 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nextone |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | HB4 |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 70 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Світловий потік | 18000 лм |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Кількість світлодіодів | 12 шт. |
| Термін експлуатації ламп | 30000 година |
| Особливості | |
| CAN BUS | Є |
- Ціна: 1 860 ₴/комплект




