
LED лампа H13 Decker PL-03 5000K
2 800 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 102-606
Світлодіодна LED лампа головного світла DECKER PL-03 H13 5000K
Інноваційна система охолодження Double Heat Pipe Vacuum Technology, системи контролю температури чіпа та застосування високошвидкісного вентилятора дозволили досягти максимальної світловіддачі чіпів G-XP Higt Power Bright Led Chip. Зовнішній драйвер застосований у цій LED лампа H13 Decker PL-03 5000K виконаний на новітній елементній базі, із застосуванням лише якісних елементів та оснащений модулем обходу помилки бортового комп'ютера, контролем температури чіпів, стабілізатором вихідної напруги та струму. Кожна лампа LED лампа H13 Decker PL-03 проходить повний цикл перевірок, що дозволяє впевнено гарантувати стабільну роботу протягом усього строку служби.
Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток розжарення оригінальних галогенних ламп. LED лампа H13 Decker PL-03 5000K встановлюється дуже просто та не вимагає кваліфікації майстра. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі та заощадите на установці. Світлодіодні лампи Decker PL-03 5000K готові до роботи одразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
1. Висока концентрація та рівномірний розподіл світла;
2. Стійкість до стрибків напруги,
3. Стійкість до вібрації,
4. Інтелектуальна система охолодження: авіаційний алюмінієвий радіатор/мідні трубки + вентилятор з контролем швидкості обертання;
5. Компактний розмір (можливість встановлювати фари з обмеженим внутрішнім простором)
6. Зовнішній драйвер оснащений модулем обходу помилки бортового комп'ютера;
7. Два режими роботи - ближнє/дальнє світло;
ХАРАКТЕРИСТИКИ
тип цоколя: H13 Hi/Low
Світловий потік: 12000 Lm;
Колірна температура: 5000K;
Тип LED елемента – G-CR 7535;
Потужність - 65W±10%
Напруга живлення: 9-16 В;
Посадкова глибина 36мм;
Наявність CAN BUS
LED лампа H13 5000K PL-03 має гарантію 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Цоколь | H13 |
| Виробник | DECKER |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 9 В, 12 В |
| Колірна температура | 5000K |
| Світловий потік | 12000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 65 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| CAN BUS | Є |
| Основні | |
| Функціональне призначення | Найближче світло, Дальний свет |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Термін експлуатації ламп | 50000 година |
| Кількість світлодіодів | 24 шт. |
- Ціна: 2 800 ₴/комплект




