
LED лампа H1 5000K Cyclone Type 44
838 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 102-997
Завдяки більшій світловіддачі та меншим енергоспоживанням LED лампа H1 5000K Cyclone Type 44 є відмінною галогенною заміною.
Радіатор виконаний з авіаційного алюмінію ідеально відводить тепло від лампи, що дозволяє використовувати світлодіоди на повну потужність.
Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток розжарення оригінальних галогенних ламп.
Установка LED лампи H1 5000K Cyclone Type 44 вкрай проста і не вимагає кваліфікації установника.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
1. Підвищена світловіддача
2. Стійкість до перепадів напруги
3. Стійкість до вібрації
4. Система охолодження: алюмінієвий радіатор + активний кулер
5. Компактний розмір (можливість встановлювати фари з обмеженим внутрішнім простором)
ХАРАКТЕРИСТИКИ
тип цоколя: H1;
Світловий потік: 6700 Lm;
Колірна температура: 5000K;
Тип світлодіодного елемента – GC7535;
Тип драйвера – внутрішній біполярний;
Напруга живлення: 11-18 В;
Потужність 25W±10%;
Посадкова глибина – 25 мм;
Конструкція максимально наближена до конструкції галогенової лампи;
LED лампа H1 5000K Cyclone Type 44 має гарантію 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Цоколь | H1 |
| Виробник | Cyclone |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 5000K |
| Світловий потік | 6700 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 30 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Термін експлуатації ламп | 30000 година |
| Тип лампи | H1 |
| Кількість світлодіодів | 16 шт. |
- Ціна: 838 ₴/комплект


