Bi-LED лінза Cyclone LED BL 2.5" I1 35W підходить для встановлення в штатні місця або в цоколь Н4/Н7;
Діаметр лінзи - 2,5" (64мм);
Колірна температура: 5000K (біле світло);
Рівномірний розподіл світла як на ближньому, так і на дальньому світлі;
Призначена для встановлення у цоколь H7/H4 (у комплекті перехідники для встановлення);
Зовнішній контролер LED;
Система охолодження: алюмінієвий радіатор + активний кулер;
Напруга живлення від 12-16В;
Потужність 35W
Підключення лінзи::
Ближнє світло
Червоний провід +12В
Чорний провід - 12В
Для перемикання на дальнє світло (активація шторки) необхідно підключити
Чорний тонкий провід +12В
Чорний тонкий провід - 12В
Комплектація
Bi Led лінза Cyclone LED BL 2.5" I1
Перехідники під цоколя Н4 і Н7
Зовнішній LED контролер
Фірмова упаковка
Гарантійний талон
Bi-LED лінза Cyclone LED BL 2.5" I1 35W має гарантію 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Cyclone |
| Максимальна колірна температура | 5000 К |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 35 Вт |
| Стан | Новий |
| Діаметр лінзи | 64 мм |
| Основні | |
| Тип охолодження | Активний |
| Температура кольору | 5000K |
| Термін експлуатації ламп | 30000 година |
| Напруга живлення | 12 В, 16 В |
| Колір свічки | Білий |
- Ціна: 1 580 ₴




