Світлодіодні лампи головного світла CYCLONE
Завдяки більшій світловіддачі і меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа є відмінною заміною галогенною.
Радіатор з авіаційного алюмінію з великою площею ідеально відводить тепло від лампи, що дозволяє використовувати світлодіоди на повну потужність. При цьому ні сама лампа, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються.
Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток розжарення оригінальних галогенних ламп. Не засліпує зустрічний транспорт ви чітко бачите узбіччя на значно більшій відстані, ніж при використанні галогенних ламп.
Інтелектуальна система охолодження забезпечує тривалий термін служби лампи.
Встановлення лампи дуже проста і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі та заощадите на установці. Світлодіоди лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ЛАМПУ.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
1. Підвищена світловіддача
2. Стійкість до перепадів напруги
3. Стійкість до вібрації
4. Система охолодження: алюмінієвий радіатор + вентилятор
5. Компактний розмір (можливість встановлювати фари з обмеженим внутрішнім простором)
ХАРАКТЕРИСТИКИ
тип цоколя: H7
Світловий потік: 7000 Lm;
Колірна температура: 5500K;
Тип світлодіодного елемента – CREE light source technology;
Тип драйвера – внутрішній біполярний;
Напруга живлення: 9-32 В;
Потужність 35W±10%;
Посадкова глибина – 40 мм;
Конструкція максимально наближена до конструкції галогенової лампи
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Цоколь | H7 |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колірна температура | 5500K |
| Світловий потік | 7000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 35 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Виробник | Cyclone |
| Основні | |
| Функціональне призначення | Найближче світло |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Тип лампи | H7 |
| Термін експлуатації ламп | 30000 година |
- Ціна: 450 ₴






