
LED лампа Decker H4 5000K PL-05
1 122 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 102-904
Світлодіодні лампи головного світла DECKER
Завдяки більшій світловіддачі і меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа є відмінною заміною галогенною. Розташування світлодіодів, повністю збігається з розташуванням ниток оригінальних галогенних ламп.
Встановлення лампи вкрай просто і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі і заощадите на установці. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
1. Підвищена світловіддача
2. Стійкість до перепадів напруги
3. Стійкість до вібрації
4. Пасивна система охолодження
5. Компактний розмір (можливість встановлювати у фари з обмеженим внутрішнім простором)
6. Два режими роботи - ближнє/дальнє світло;
ХАРАКТЕРИСТИКИ
тип цоколя: H4 H/L ;
Світловий потік 7000 Lm;
Температура кольору: 5000K;
Тип світлодіодного елемента - CSP 3570;
Тип драйверу - внутрішній ;
Напруга живлення: 9-32 B
Потужність 30W / 15W -робоча ± 10%
Конструкція максимально наближена до конструкції галогенової лампи
Гарантія 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | H4 |
| Напруга живлення | 32 В, 12 В, 24 В |
| Колірна температура | 5000K |
| Потужність | 30 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Світловий потік | 7000 лм |
| Виробник | DECKER |
| Колір світіння | Холодний білий |
- Ціна: 1 122 ₴/комплект







