Пропонуємо Вам біксенонові лінзи шостого покоління компанії Fantom G6 3.0" і комплект ксенону Fantom slim змінного струму. В даних бі-ксенонових лінзах компанії Фантом G6 3.0 дюйма використовуються ксенонові лампи з цоколем Н1. Вони дають дуже широкий яскравий ближнє світло за рахунок дюралевого відбивача з якісним дзеркальним напиленням, спеціально розробленої оптичною системою і повністю прозорою скляною лінзою з відмінною фокусуванням світла.
Функцію перемикання світла з ближнього на дальній і навпаки виконує електромагнітна шторка, яка приводиться в рух за допомогою вбудованого реле в биксеноновую проводку.
Біксенонові лінзи і ксенон Fantom H1 6000K.
В комплект входитиме:
- Лінзи бі-ксенонові Fantom 3 дюйма - 2штуки.
- Маски хромовані - 2 штуки.
- Шайби-адаптери під цоколь фари Н4 / H7 - 2 штуки.
- Силіконові ущільнювачі під фару Н4 / H7 - 2 штуки
- Фіксатори ламп - 2 штуки.
- Блок розпалу Fantom (баласт) slim AC - 2 штуки.
- Ксенонова лампа - 2 штуки.
- Проводка 12V для підключення бі-лінз і ксенону до штатної проводки - комплект з реле
- Гарантійний стікер на 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fantom |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Біксенон |
| Потужність | 35 Вт |
| Діаметр лінзи | 76 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Цоколь | H4 |
| Колірна температура | 6000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | G6 |
- Ціна: 2 800 ₴/комплект

