
Біксенонові лінзи Cyclone Ultra Plus G5 і ксенон інсталяційний комплект з проводкою
2 150 ₴/комплект
- Немає в наявності
- Код: 336
Пропонуємо Вам повний установчий комплект який включає біксенонові лінзи Cyclone G5 Ultra Plus 2.5 дюйма і ксенон компанії Cyclone slim з біксеноновою проводкою і реле перемикання світла. У даних біксенонових лінзах компанії Cyclone G5 використовуються ксенонові лампи з цоколем Н1. Вони дають дуже широке яскраве ближнє світло за рахунок алюмінієвого відбивача з якісним дзеркальним напилюванням, спеціально розробленою оптичною системою і повністю прозорою скляною лінзою з відмінним фокусуванням світла.
Функцію перемикання світла з ближнього на дальній і навпаки виконує електромагнітна шторка, яка рухається за допомогою вбудованого реле в біксенонову проводку.
Біксенонові лінзи Cyclone G5 Ultra Plus і ксенон H1 5000K (Комплект).
У комплект буде входити:
- Лінзи бі-ксенонові Cyclone G5 Ultra Plus- 2штуки.
- Маски хромовані - 2 штуки.
- Шайби-адаптери під цоколь фари Н4/H7 - 2 штуки.
- ¦Силіконові ущільнювачі під фару Н4/H7 - 2 штуки
- Фіксатори ламп - 2 штуки.
- Блок розпалу Cyclone (баласт) slim DC - 2 штуки.
- Ксенонова лампа - 2 штуки.
- Проведення 12V для підключення бі-лінз та ксенону до штатної проводки - комплект з реле
- Гарантійний стікер на 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Біксенон |
| Потужність | 35 Вт |
| Діаметр лінзи | 64 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Цоколь | H4 |
| Колірна температура | 5000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | G5 |
| Серія | Ultra Plus |
- Ціна: 2 150 ₴/комплект

